SERVIS

SERVISNÍ PRÁCE

Provádíme servis všech renovovaných i ostatních výrobců plynových kotlů. Servis zajišťují dva až tři servisní technici, kteří dokážou plně pokrýt oblast Sokolovska, Chebska a  Karlovarska.


PLYN - TOPENÍ - VODA - ELEKTRO

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi kompletní a profesionální servis v nejkratší době a v odpovídající kvalitě. Během zimního období držíme pohotovost pro naše zákazníky.

Výrobky které servisujeme např.: ACV, Viessmann, Dakon, Viadrus, Gruppo Immar, Stiebel Eltron, Protherm, Ferrolli, Benekov, Revell, Vailant, Wolf, Buderus, Hot Jet, Weishaupt..

NEŽ ZAVOLÁTE TECHNIKA

V případě, že jste se rozhodli kontaktovat příslušný servis, pozorně si přečtěte tyto pokyny:

• Zkontrolujte, zda je otevřený přívod plynu.

• Zkontrolujte funkčnost elektrické zásuvky plynového kotle, například pomocí stolní lampičky.

• Pokud je v elektrické zásuvce zapojena rozdvojka, vyřaďte ji z okruhu.

• Nehřejí-li radiátory i přes funkční plynový kotel, zkontrolujte stav vody na ukazateli u plynového kotle.

• Pokud plynový kotel ohřívá teplou vodu a nesepne na topení (radiátory jsou studené), zkontrolujte baterie v termostatu. I zdánlivě fungující baterie mohou způsobovat selhání kotle.

Délka poskytované záruky plynového kotle a záruční podmínky jsou uvedeny v záručním listu, který je při koupi dodáván jako základní příslušenství. V případě poruchy má zákazník nárok na bezplatné provedení opravy plynového kotle při dodržení všech záručních podmínek. Všeobecně platí, že po dobu záruky o plynový kotel pečuje servisní firma, která jej uvedla do provozu a je uvedena ve vyplněném záručním listu.

V případě porušení záručních podmínek záruka zaniká. Opravy plynových kotlů poté hradí zákazník v plné výši včetně cestovného. Podmínky záruční opravy plynových kotlů jsou uvedeny v jejich dokumentaci.

KONTAKTUJTE NÁS