KOTELNY

VÝSTAVBA KOTELEN

Plánujete novou kotelnu nebo rekonstrukci té stávající? Naše kotelny jsou úsporné, moderní a ekologické. Vám ušetří peníze a životnímu prostředí zátěž emisemi. Můžeme nabídnout naše služby prověřené mnohaletými zkušenostmi. Postaráme se o projekt, povolení, realizaci a také samotný provoz kotelny.

EFEKTIVNÍ VYTÁPĚNÍ

Naše firma zajišťuje vytápění bytových a panelových domů, kanceláří a firemních prostor, škol a školek, sportovních a výrobních hal a dalších městských objektů. Jsme experti na plynové kotle a kotelny i tepelná čerpadla. Nabízíme kompletní služby. V oblastech výroby a rozvodu tepla, vody a elektřiny. Jsme certifikovaná firma s mnohaletými zkušenostmi.

KONTAKTUJTE NÁS

SAMOSTATNÉ KOTELNY

Technická vyspělost systému kaskády kotlů umožňuje zapojit do kaskády všechny kondenzační kotle. Podobně, jako lze skládat kotelny z plynových kotlů, lze vzájemně propojovat a skládat kaskádové kotelny. Zajímavou variantou kaskádové kotelny, je možnost skladby tzv. hybridní kaskády kotlů, složené z plynových a elektrických kotlů.

VÝSTAVBA PLYNOVÝCH KOTELEN PRO PANELOVÉ DOMY A SV:

Specializujeme se na výstavbu kotelen pro bytové a panelové domy a společenství vlastníků bytových jednotek. V tomto odvětví máme rozsáhlé zkušenosti a naším důkazem jsou stovky spokojených klientů. Provedeme odbornou analýzu Vaší situace a navrhneme pro Vás nejvhodnější způsob vytápění. Vybereme NEJLEPŠÍ MOŽNÉ řešení, aby Vaše náklady na vytápění byly co nejmenší.

VÍCE O TECHNOLOGIÍCH VYTÁPĚNÍ